KUNSTENAARS

Ontdek de lijst van al wie bijdroeg tot het succes van elke editie!

Artists in 2017 :

HEDENDAAGSE KUNST Ceren Aksungur, Béatrice André, Sarah Bachelart, Bilal Bahir, Geoffroy Bogaert, Nel Bonte, Nathalie Borowski, Joëlle Bosmans, Serge Botty, Léo Bouteiller, Hubert Bouttiau, Isabelle Carpentier, Michel Cerfont, Capucine Cholat, Camille Coléon, Christophe Collas, Dominique Collignon, Fabienne Cresens, Bruno D’Alimonte, Aurore d’Utopie, Marie-Thérèse De Clercq, Charles De Meyer, Anne De Mol, Pierre Paul De Smedt, Philippe Debongnie, Joëlle Delhovren, Dick & Vle, France Dubois, Alexandre Dufrasne, Jacques Dujardin, Sébastien Durante, Miku Enomoto, Isabelle Escande, Julien Ferir, Thomas Freteur, Antonin Gerson, Pierre Ghyssens, Weifu et Ruifu Guo, Maria Fernanda Guzman, Olivier Hennart, Jeroen Hollander, Flora Hubot, Philippe Jacquemart, Pascal Jaminet, Enrique Karabitian, Etienne Ketelslegers, Anne Kiesecoms, Benoît Lallemand, Anneke Lauwaert, Corinne Lecot, Matthieu Litt, Katherine Longly, Charline Mahy, Ingrid Maillard, Catherine Minala, Miguel Moran, Pierre Moreau, Geoffroy Mottart, Sébastien Nardella, Nano Orte, Vincent Peal, Hervé Penhoat, Maria Martha Pichel, Nathalie Pirotte, Lucas Racasse, Romina Remmo, Julie Rener, Pomme Richard, Jean-Pierre Ruelle, Irving S.T. Garp, Elina Salminen, Olivier Sonck, Merab Surviladze, Eline ‘t Sant, Olya Tsoraeva, Bob Van der Auwera, Guy Rémy Vandenbulcke, Geert Vanhoovels, Catherine Versé, Aurélie Vink, Ilan Weiss.

PERSPECTIVE ART Ramon Bruin, BenHeine, Marc Brousse, Marc De Meyer, Mister X, Indexpouce, Fabian De Smet, Amrsone, Anne-Sophie Vermeulen, Miniboys, Unic-3D, Arno 2bal, Mataone, Pierre Rusin, Ray-g et L’espiègle.

DESIGN Julien Decroix ( MSTR Concept ), Laurent Verly, Pierre Rusin, Pauline Coudert, Vincent Long, Victoria Holef, Johan Breton, Elodie Charpenay, Camille Gouet et Corentin Buchet ( Atelier C's Design )ARTISTS C

Artists in 2016:

Mathieu Adam • Pablo Avendaño • Robert Baum • Aurélie Bayet • Priscilla Beccarri • Marianne Behaegel • Tom Blaton • Geoffroy Bogaert • Didier Bonnot • Serge Botty • Paula Bouffioux • Pascal Broze • Michel Cerfont • Amélie Chantrain • Nagib Chtaïb • Anne Courtoy • Fabienne Cresens • Bruno D’Alimonte • Patrice de Bruxelles • Marie-Thérèse De Clercq • Anne De Mol • Jean-Marc De Pelsemaeker • Paul De Smedt • Philippe Debongnie • Laurent Defrance • Simon Delneuville • Jennifer Delplanque • Mathieu Delville • Jean-Philippe Demonty • Céline Depré • Jacques Desablens • Loïc Desroeux • Thomas Dos Santos • France Dubois • Florimond Dufoor • Miku Enomoto • Arnaud Eubelen • Clara Fanise • Elyse Galiano • Serena Gamba • Brigitte Geerinckx • Mélanie Geray • Simon Gillart • Brigitte Grignet • Jeroen Hollander • Stéphanie Johanet • Enrique Karabitian • Anne Kiesecoms • Yann Laissy • Benoît Lallemand • Emilie Lambelé • Julien Lambotte • Frederik Langhendries • Lucie Lanzini • Nina Lassila • Corinne Lecot • Thierry Lenoir • Nadine Liesse • Katherine Longly • Valérie Lozet • Charline Mahy • Lola Massa • Michaël Mauquoy • Jérémy Moeremans • Véronique Moeschal • Miguel Moran • Pierre Moreau • Stéphane Nottet • Sophie Oldenhove • Hervé Penhoat • Cathy Peraux • Côme Perché • Manuel Pérez LaCanteria • Alice Piemme • Nathalie Pirotte • Robert Quint • Anna Raimondo • Romina Remmo • Jacques Robert • Pierre Silverberg • Anaïs Staelens • Irving S.T. Garp • Merab Surviladze • Eline ‘t Sant • The Two Jimies • Pauline Tonglet • Bob Van der Auwera • Phil van Duynen • Leen Van Rossem • Guy-Rémy Vandenbulcke • Geert Vanhoovels • Catherine Versé • Aurélie Vinck • Collectif Void • Adam Weiner • Robin Wen • Frédéric Winand • Patrick Zélis.

Designers in 2016:

Sarah Leroy - Pierre Emmanuel Vandeputte - Julien Ruelle - Giovanni Fortenio - Charlotte Bricault - Camille Gouet - Barbara Calonger - Pierre Coddens - Laure Kasier - Historeida (Van der Linden Déborah & Burnet Guillaume) - Laurent Chabrier - Kenny Vanden Berghe

street artists 2016:

Soaz - Gautier Houba - Ian Dykmans - Wilky Vanderelst - Sawy - Damien-Paul Gal - AMR LSK - Baka - Mister X - Françoise Bastin - Stefaan De Croock

Artists in 2015:

Adam Mathieu - Ahn Paola - Avendaño Pablo - Baijot Mathias - Baum Robert - Bayon Emmanuel - Becher Téo - Bers Grandsinge - Blaton Tom - Bonet Daniel - Boogaerts Line - Botty Serge - Britte Kevin - Caris Joyce - Cerfont Michel Chantrain Amélie - Chariot Céline - Coisne Samuel - Compère Jean-Henri - Cornil Martine - D'Alimonte Bruno De Clerq Marie-Thérèse - De Cicco Ophélie - De Smedt Pierre-Paul - Decoster Raphaël - Delfosse Colin - Delhovren Joëlle Delory Xavier - Delplanque Jennifer - Dendooven Florence - Desablens Jacques - Dor Anne-Catherine - Dorigo Ginger Doyen Nathalie - Dujardin Jacques - Dussart Calvin - Duval Emelyne - Duvinage Laurent - Escande Isabelle - Fabry Isabelle - Fanise Clara - Gajewska Agnieszka - Gallab Monica - Geerinckx Brigitte - Gérard Bruno - Geray Mélanie Gillart Simon - Gontras Areti - Gonze Thierry - Grignet Brigitte - Hannesse Alexandre - Hanse Thierry - Hollander Jeroen Hyde Julia - Irving S.T. Garp - Istat Charlotte - Karabitian Enrique - Lallemand Benoît - Lambelé Emilie - Langhendries Frederik - Laurent Manon - Laurent Sébastien - Lecot Corinne - Leoni Leslie - Licoppe Christophe - Liesse Nadine - Longly Katherine - Lorne Faber - Mahy Charline - Maillard Ingrid - Marchal Thomas - Marin Céline - Marson Michael - Martel Laetitia - Melo Campos Inês - Min Jisook - Minala Catherine - Moran Miguel - Moreau Pierre - Peal Vincent - Penhoat Hervé - Perdriel Hervé - Piemme Alice - Pirotte Nathalie - Pitts Johny - Racasse Lucas - Remmo Romina - Robert Jacques - Rodriguez Lopez Mylena - Schraen Sophie - Seguin Oona - Sergeant Lien - Sonck Olivier - Staelens Anaïs - Strebelle Vincent - Taillez Maxime - Tonglet Pauline - Turine Gaël - Van der Auwera Bob - Van Roy Patrick - Vanden Auweele Marianne - Vanhaverbeke Nina - Vanhoovels Geert - Vankaster Sarah - Verbeke Olivier - Versé Catherine - Vita Drappa - Warvin - Wieme Frédéric - Zunini Martine

Designers in 2015:

ARKO STUDIO - ATELIER BOO - DEBORAH VAN DER LINDEN - ELKE SCHOLIERS - KENNY VANDEN BERGHE - KIM VANDE PITTE - JACQUES TILLY - JULIEN RENAULT - KAJU DESIGN - MATHIEU CIETERS + PIETER NYSSEN - MATHIEU GABIOT + MARTIN LEVEQUE - NOX DESIGN - PIERRE COLLARD - PIERRE EMMANUEL VANDEPUTTE - PLMD - THE PANDIES - THIBAUT THEUNISSEN

Artists in 2014 :

Akashi Phil - Alani Mohammed - Anciaux Anthony - Bahir Bilal - Baum Robert - Beccarri Priscilla - Beriah Naïma - Berriche Nadia - Bertrand Zaza - Blaton Tom - Bogaert Geoffroy - Borowski Nathalie - Botty Serge - Braquenier Philippe - Caci Giuseppina - Casolani Agnese - Clajot Jean-Michel - Coolen Inke - Costenoble Anne-Sophie - De Backer Benjamin - De Cicco Ophélie - De Clercq Marie-Thérèse - De Limbourg Virginie - De Sanctis Marco - Decoster Raphaël - Défossez Benjamin - Delecluse Philibert - Delfosse Colin - Delory Xavier - Delplanque Jennifer - Dendooven Florence - Deprez Eric - Dorigo Ginger - Dubois France - Dujardin Jacques - Dukers Maria - Dupaix Dolorès - Dupont Laura -d'Ursel Laurent - Durt Silio - Duval Emelyne - Duvinage Laurent - Frissen Veerle - Gard Damien - Gemma Iannello -Gonry Laurence - Hammond-Merchant Alix - Hansquine Paul - Hollander Jeroen -Irving S.T. Garp - Istat Charlotte - Jaminet Pascal - Karabitian Enrique - Lallemand Benoît - Lambelé Emilie -Lammers Ine - Larrouy Julie - Laurent Kathrin - Laurent Sébastien - Lauwaert Anneke - Leoni Leslie - Linotte Isabelle - Mahy Charline - Marchand Myriam - Meurant Gérard - Milosz Siebert - Mnasri Chadé - Montiel-Soto Sabrina - Moran Miguel - Moreau PIerre -Mortier Olivia - Moulin Pierre - Muga Onair - Myncke Charles - Nottet Stéphane - Palisse Sophie - Peal Vincent - Piemme Alice - Pirotte Nathalie - Poma Laurent - Remmo Romina - Roland Stéphanie - Rousseau Isabelle - Sahagun José - Saiko Cypris - Saiko Maeda - Squevin Aurélie - Staelens Anaïs - Sterckx Erwan - Stricanne Virginie - Bob Van der Auwera - Verbeeck Thierry - Versé Catherine - Vokaer Robin - Voz Monique - Wieme Frédéric - Yvain

Designers in 2014: Michaël Bihain - Raphaël Charles - Andrea De Chirico - Olivia Clément - Gaëlle de Laveleye - Frederik Delbart - Corentin Dombrecht - Mathieu Gabiot - Hopop Studio & Géraldine Calbert - Charline Lancel - Martin Lévêque - Flore de Maillard - Modern Practice - Gauthier Poulain - David Richiuso - Alix Welter

Artists in 2013 :

Ana Agundez - Alice Künstler - Sonia Aniceto - Pablo Avendaño - Mathias Baijot - Emmanuel Bayon - Priscilla Beccarri - Nadia Berriche - Margot Berteaux - Olivier Bertrand - Geoffroy Bogaert - Alain Bornain - Ariane Bosquet - Serge Botty - Sandra Cabezuelo Bertozzi - Giuseppina Caci - Jean-Marc Cambier - José Luis Castro - Leandro Centore - Fabienne Christyn - Jean-Michel Clajot - Andy Clash - Camille Cloutier - Julien Cluchague - Sara Conti - François Coorens - Jean-Claude Coppens - Anne-Sophie Costenoble - Bruno D'Alimonte - Julie de Bellaing - Ophélie De Cicco - Marie-Thérèse De Clercq - Virginie de Limbourg - Petrus De Man - Kim De Ruysscher - Benjamin Défossez - Steve Dehoux - Christophe Delhaye - Lisette Delooz - Xavier Delory - Louise Devin - Diana Di Nitto - Laurent Dierick - Hervé Dieudonné - Gaëlle Doret - Elka - Caroline Everard - Isabelle Fabry - Nadine Fievet - Léonore Frenois - Veerle Frissen - Mélanie Geray - Areti Gontras - Thierry Gonze - Corine Gosset - Michèle Grosjean - Patrick Guaffi - Paul Hansquine - Collin Harrison - Jeroen Hollander - Delphine Horta - Anton Horvatovic - Nicole Housiaux - Jérôme Hubert - Larissa Ickx - Irving S.T. Garp - François Jacob - Jeanf Jans - Thibaud Janssen - Enrique Karabitian - Nadia Kever - Alex Kouprianoff - Fabrice Lavollay - Annie Leblanc - Delphine Lebon - Corinne Lecot - Inès Lefebvre - Olivier Leloup - Thierry Lenoir - Les Rustins - Mireille Liénard - Nadine Liesse - David Loir - Katherine Longly - Alfredo Longo - Aurélien Longo - Sibylle Loof - Chadé M'Nasri - Charline Mahy - Philippe Mailleux - Myriam Marchand - Christelle Mas - Léa Mayer - Miguel Moran - Pierre Moreau - Laurence Moyens - Yuko Nakaya - Stéphane Nottet - Kouka Ntadi - Sophie Oldenhove - Olivier Paul - Hervé Penhoat - Alice Piemme - Nathalie Pirotte - Mikhail Porollo - Anne-Françoise Quoitin - Lucas Racasse - Romina Remmo - Isabelle Rousseau - Agnieszka Rudzinska - Simone Sanchis - Gabriel Saplontai & Lucian Hotoiu - Karolien Soete - Ela Stasiuk - Heidi Swerts - Merel 't Hart - Eline 't Sant - Anna Touvron - Brigitte Touvron - Mathilde Troussard - Wouter van de Koot - Bob Van der Auwera - Preben Van der Straete - Rob van Hemert - Niko Van Stichel - Thomas Vanden Driessche - Catherine Versé - Robin Vokaer - Peggy Wauters - Mathieu Weemaels - Frédéric Wieme - Elise Wynen

Artists in 2012 :

Eric Adam – Paola Ahn – Lino Aquilina – A+S - Pablo Avendaño – Lucie Balanca – Manon Bara – Robert Baum – Emmanuel Bayon – Priscilla Beccarri – Marianne Begaux – Nadia Berriche – Delphine Boël – Serge Botty – Caroline Bruyninckx – Lucie Burton – Marie Chantelot – Jérôme Considérant – Sara Conti – François Coorens – Pauline Cornu – Jocelyne Coster – Aurore Dal Mas – Bruno D’Alimonte – Julie David de Lossy – Marie-Thérèse De Clercq – Virginie de Limbourg – Anne De Mol - Kim De Ruysscher – Colin Delfosse – Christophe Delhaye – Lisette Delooz – Xavier Delory – Nicola Dinoia – Gaëlle Doret – Douce Doublede ‘S’ / 12DDS - Frédéric Dufoor – Jacques Dujardin – Maria Dukers – Catherine Evrard – Isabelle Fabry – Marie Fortoul – Edwige Fouvry – Léonore Frenois – Barbara Geraci – Laurence Gonry – Areti Gontras – Héléna Hasson - Bénédicte Henderick – Jeroen Hollander – Julia Hyde – François Jacob – Laurent Jourquin – Sara Judice de Menezes – Alex Kouprianoff – Véronique Le Boulengé – Corinne Lecot – Olivier Leloup – Le pli français - Nadine Liesse – Katherine Longly – Gabriel Saplontai & Lucian Hotoiu – Charline Mahy – Philippe Mailleux – Charlotte Marchand – Chadé M’Nasri – Monk - Pierre Moreau – Yuko Nakaya – Stéphane Nottet – Kouka Ntadi – Marie Ozanne – Valentina Pacheco Fernandes – Juan Paparella – Frédéric Penelle – Véronique Poppe – Mikhail Porollo – Veronika Pot – Jérôme Prosperger – Lucas Racasse – Sarah Robin – Isabelle Rousseau – Marion Sehier – Eline ‘t Sant – Stéphane Thomasset – 13 Pulsions - Jacques Urbanska – Wouter van de Koot – Bob Van der Auwera – Preben Van der Straete – Alexandre Van Enst – Sébastien Van Malleghem – Johan Van Mullem – Leen Van Rossem – Romain Van Wissen - Guy-Rémy Vandenbulcke – Thomas Vanden Driessche – Gaëtan Vanparys – Karen Vermeren – Catherine Versé – Robin Vokaer – Mathieu Weemaels – Koen Weiss

Artists in 2011 :

Eline ‘t Sant - Paola Ahn - Alvari - Sonia Aniceto - Lino Aquilina - Pablo Avendaño - Céline Bataille - Robert Baum - Marianne Behaeghel - Delphine Boël - Geoffroy Bogaert - Serge Botty - Didier Bourtembourg - Caroline Bruyninckx - Nathalie Canivet - Joyce Caris - Eric Ceccarini - Sarawut Chutiwongpeti - Marie Collard - Inke Coolen - François Coorens - Christopher Coppers - Anne-Sophie Costenoble - Jocelyne Coster - Oana Cosug - Laurent d’Ursel - Aurore d’Utopie - Evelyne de Behr - Charles De Borggraef - Marie-Thérèse De Clercq - François de Coninck - Virginie de Limbourg - Jean-Luc De Poortere - Olivia de Prelle - Thomas De Raeve - Kim De Ruysscher - Geert De Taeye - Maarten Dedroog - Steve Dehoux - Christophe Delhaye - Joëlle Delhovren - Lisette Delooz - Maxime Delvaux - Sébastien Delvaux - Roger Dewint - Florimond Dufoor - Jacques Dujardin - Paul Dumont - Dolorès Dupaix - Virginie Dyé - Sara Favriau - Dominiq Fournal - Gil - Josse Goffin - Laurence Gonry - Rohan Graeffly - Bers Grandsinge - Patrick Guaffi - Sarah Guilloux - Stéphane Halleux - Isabelle Happart - Philip Henderickx - Anneleen Hendrickx - Jeroen Hollander - Anaiz Ito - Vincent Jalet - Laurent Jourquin - Sara Júdice de Menezes - Alex Kouprianoff - Corinne Lecot - Eric Legrain - Olivier Leloup - Ania Lemin - Alfredo Longo - Sibylle Loof - Chadé M’Nasri - Charline Mahy - Thomas Marchal - Monk - Miguel Moran - Pierre Moreau - Manuel Francisco Murillo Perdomo - Astrid Mussi - Yuko Nakaya - Dalia Nosratabadi - Caroline Notté - Stéphane Nottet - Kouka Ntadi - Georges Orfanou - Juan Paparella - Vincent Peal - Hervé Penhoat - Nathalie Pirotte - Véronique Poppe - Lucas Racasse - Arne Reynaert - Maude Richard - Sarah Robin - Christian Rolet - Isabelle Rousseau - Sarah Rousselle - S Sophie - Stephen Sack - Olivier Sonck - Mathieu V.Staelens - Ela Stasiuk - Jonathan Steelandt - Sarah Suco Torres - Merel t’Hart - Alan Tex - Marie Uleyn - Tarras Van Audenhove - Wouter van de Koot - Bob Van der Auwera - Preben Van der Straete - Alexandre Van Enst - Sébastien Van Malleghem - Johan Van Mullem - Patrick Van Roy - Thomas Vanden Driessche - Samuel Vanderveken - Thierry Verbeeck - Franky Verdickt - Catherine Versé - Peggy Wauters - Mathieu Weemaels - Bern Wery

Artists in 2010 :

Eric Adam – Caroll Adler – Jamila Al Badaoui – Anthony Anciaux - Sonia Aniceto – Julie Arnould – Anthony Asael - Aurore d'Utopie et Krépuskula Kochmarsky - Pablo Avendaño – Manuel Jesus Azogue Boyano - Elodie Barattucci - Marianne Begaux - Arnaud Bilande - Bram Blondeel - Delphine Boël - Serge Botty - Nathalie Canivet - Joyce Caris - Lisa Carletta - Cécile B. 2000 – Thomas Chable – Eric Ceccarini - Marie Chantelot - Malik Choukrane - Alexandre Christiaens - Matthieu Claus - Marie Collard - François Coorens -Christopher Coppers - Marie-Thérèse De Clercq - Jean-Luc De Poortere - Geert De Taeye - Fabian Dedave - Maarten Dedroog - Steve Dehoux - Olivier Delatte - Christophe Delhaye - Joëlle Delhovren - Lisette Delooz - Guy Deltour - Maxime Delvaux - Sébastien Delvaux - Liesbeth Demolder – Sandrine Derselle - Roger Dewint – Philippe Dubit – Florimond Dufoor - Jacques Dujardin - Maria Dukers - Paul Dumont – Charlotte Dunker - Dirk Eelen – Kim Engelen - Monique Famaey - Anne-Marie Finné - Diane Flahault - Ariane Fonteyne - Isabelle Francis - Marianne Fripiat - Bénédicte Gastout - Brigitte Geerinckx – Géraldine Georges - Olivier Gilet - Laurence Gonry – Areti Gontras – Thierry Gonze - Rohan Graeffly - Michéle Grosjean - Patrick Guaffi - Bénédicte Henderick – Ildiko Hetesi - Jeroen Hollander - Anton Horvatovic - Michèle Hurtgen – Larissa Ickx - Laurent Jourquin – Adrian Jurado - Enrique Karabitian – Andréa Klarin - Charles Klein – Virginie L’Herbette – Karin La Meir - Kevin Laloux - Fabrice Lavollay - Véronique Le Boulangé - Jean Leclercqz – Corinne Lecot – Didier Leemans - Eric Legrain - Laurence Léonard - Julien Leresteux - Christophe Licoppe - Daniel Locus - Katherine Longly - Charline Mahy - Philippe Mailleux – Céline Marique - Andy Marolles - Dorothée Marot - Fred Martin - Patricia Mathieu - Agnieszka Matkowska - Marco Menozzi - Chadé M'Nasri - Michel Moers - Miguel Moran – Esteban Moulin - Sabine Nielsen - Dalia Nosratabadi – Kouka Ntadi - Maurice Pasternak - Vincent Peal – Hervé Penhoat - Sylvie Pichrist – Nathalie Pirotte - Mark Plas – Lucas Racasse - Pierre Radisic – Philippe Ramet - Sarah Robin – Christian Rolet - Isabelle Rousseau - Julien Rouvroy - Artan Seferi - Emilie Seron - Cécilia Shishan - Ela Stasiuk - Paul Szternfeld - Alan Tex – David Toutevoix – Jacques Urbanska - Dorothée Van Biesen - Bob Van der Auwera - Preben Van der Straete – Sarah Van Marcke – Johan Van Mullem - Guy-Rémi Vandenbulcke - Nicolas Velter – Antoon Verbeek – Catherine Versé - Robin Vokaer - Catherine Warmoes - Peggy Wauters - Mathieu Weemaels – Koen Weiss - Bern Wery – Martine Zunini

Artists in 2009 :

Adam Benoît ,  Adam Eric ,  Adler Caroll ,  Al Badaoui Jamila ,  Aniceto Sonia ,  Arnould Julie ,  Attanasio Dino Alexandre ,  Avendano Pablo ,  Bage Jacques ,  Baquet Claude ,  Barattucci Elodie ,  Barret Pascale ,  Bauer Silvia ,  Beauvent Michaël ,  Begaux Marianne ,  Bernaerts Cécile ,  Bernier Pascal ,  Bica Laetitia ,  Boël Delphine ,  Bosquet Ariane ,  Botty Serge ,  Bronitz Elisabeth ,  Brouckaert Hedwig ,  Budin Yves ,  Caris Joyce ,  Carletta Lisa ,  Cascone Laura ,  Catherine Amatheu & Otto Ganz ,  Chable Thomas ,  Chantelot Marie ,  Chenoy Nadine ,  Clanetti Santarossa Andrea ,  Claudisse Alain ,  Colson Donatienne ,  Constans Léa ,  Coomans Chloé ,  Coorens François ,  Coppée Philippe-Henri ,  Coppers Christopher ,  Cornu Pauline ,  Coulon Jean ,  Crêvecoeur Kikie ,  Cuevas Ariana ,  D’Alimonte Bruno ,  Dardenne Marianne ,  De Clerq Marie-Thérèse ,  de Coninck François ,  de Froidmont Patryck ,  de Kemmeter Laurence ,  De Man Petrus ,  De Meyer Anne ,  Delatte Olivier ,  Delhaye Christophe ,  Délire Sébastien ,  Delooz Lisette ,  Delvaux Sébastien ,  Denys Sterenn ,  Descamps Tristan ,  Desnault Brigitte ,  Dewint Roger ,  Donnet Olivier ,  Dufoor Florimond ,  Dukers Maria ,  Dumont Igor ,  d’Ursel Laurent ,  Duvivier VK-Red ,  Evrard Catherine  ,  Francis Isabelle ,  Geerinckx Brigitte ,  Gilet Olivier ,  Glineur Fanny ,  Goffin Josse ,  Goldwicht Serge ,  Gonry Laurence ,  Gontras Areti ,  Grandsinge Bers ,  Grosjean Michèle ,  Guaffi Patrick ,  Guzman Maria Fernanda ,  Haller Pauline ,  Happart Isabelle ,  Hargrove Chuck Koor ,  Hilltout Jessica ,  Hollander Jeroen ,  Ickx Larissa ,  Istratov Alexandre ,  Jans Jean-François ,  Janssens Bert ,  Jékey Christina ,  Jourquin Laurent ,  Klarin Andréa ,  Lavollay Fabrice ,  Le Boulengé Véronique ,  Lecot Corinne ,  Lécuyer Denis ,  Leemans Didier ,  Lemos Sergio ,  Léonard Laurence ,  L’Herbette Virginie ,  Licoppe Christophe ,  Liénard Mireille ,  Lippens Tom ,  Longly Katherine ,  Loof Sibylle ,  Magnay Jean-Yves ,  Mahy Charline ,  Makoumbou Rhode Bath-Schéba ,  Maqwar  ,  Marcel Pierre ,  Marolles Andy ,  Martin Fred ,  Meyers Denis ,  M’Nasri Chadé ,  Moran Miguel ,  Moulin Esteban ,  Murillo Perdomo Manuel Francisco ,  Nethercott Laura ,  Nielsen Sabine ,  Nitlich Laurence ,  Nosratabadi Dalia ,  Nottet Stéphane ,  Panier Olivier ,  Petitot Damien ,  Pichrist Sylvie ,  Piron Manuella ,  Piron Christian ,  Pirotte Nathalie ,  Plas Mark ,  Radisic Pierre ,  Rafkin Tamara ,  Remacle Roger ,  Renault Adèle ,  Robin Sarah ,  Roudaut Aurélie ,  Rousseau Isabelle ,  Schicks Laurent ,  Schoos Benjamin ,  Séguy Martine ,  Serafini Francesco ,  Sergeant Lien ,  Shih Di-Ting ,  Shishan Cécilia ,  Somers Delphine ,  Soupart André ,  Stasiuk Ela ,  Steelandt Jonathan ,  Szternfeld Paul ,  Tex Alan ,  Theoclis Davis ,  Tramontana Luca ,  Urbanska Jacques ,  Van Biesen Dorothée ,  Van der Auwera Bob ,  van Roy Patrick ,  Vandenbulcke Guy ,  Vandeplas Gaëtan ,  Vander Plaetse Luk ,  Verbeeck Antoon ,  Versé Catherine  ,  Vex  ,  Vey Chantal ,  Wauters Peggy ,  Weiss Koen ,  Weissen Sam ,  Werbrouck Annabel ,  Wery Bern ,  Weyders Cathy, ...

Artists in 2008 :

Eric Adam, Catherine Amathéü et Ganz, Pablo Avendaño, Babette Baibay, Silvia Bauer, Dati Bendo, Delphine Boël, Alain Bornain, Virginie Borsani, Serge Botty, Marilyn Bras, Elisabeth Bronitz, Michel Camara, Patrick Carvalho Dumont, Béatrice Casse, Thomas Chable, Pierre Clemens, Donatienne Colson, Roby Comblain, François Coorens, Philippe-Henri Coppée, Jean Coulon, Aurore Dal Mas, Jimmy De Bock, Marie-Thérèse De Clercq, François de Coninck, Patryck de Froidmont, Laurence de Kemmeter, Diane de Meeûs, Alexandre De Moté, Jean-Marc De Pelsemaeker, Serge Dehaes, Steve Dehoux, Olivier Delatte, Fabrice Deloor, Sylvie Delplanque, Sterenn Denys, Jennifer Des, Ann Dieltjens, Laurent Dierick, Majo Duarte, Florimond Dufoor, Jacques Dujardin, Laurent d'Ursel, Liz Ferguson, Damien-Paul Gal, Brigitte Geerinckx, Aurore Genicq, Didier Goessens, Serge Goldwicht, Laurence Gonry, Bers Grandsinge, Patrick Guaffi, Charles Hargrove Jr., Louise Harvey, Bruno Hellenbosch, Christina Jékey, Sandra Keutgens, Eric Legrain, Olivier Legrain, Christophe Licoppe, Jean-Philippe Lorca, Chadé M’Nasri, Charline Mahy, Vincent Matthu, Wout Morael, Miguel Moran, Manuel Francisco Murillo Perdomo, Laura Nethercott, Dalia Nosratabadi, Stéphane Olivier, Lucie Pardon, Sébastien Pioge, Nathalie Pirotte, Jean-Louis Salme, Martine Séguy, Kathleen Steegmans, Paul Szternfeld, Davis Theoclis, Thierry Tillier, Eric Van Crombrugghe, Patrick Van Roy, Antoon Verbeeck, Vex, Arnaud Vivane, Serge Vizcaino Enchanté, Esther Wauters, Sam Weissen, Bern Wéry, Pascaline Wollast, Inge Ysenbaert, et bien d’autres...

Artists in 2006 :

Danièle Anciaux, Dino Alexandre Attanasio, Pablo Avendano, Sanaz Azari , Machin & Robin Pink, Pascale Barret & Johan Legraie, Michaël Beauvent, Marc Bis, Bernard Boccara, Delphine Boël, Alain Bornain, Serge Botty, Ludivine Boucher & Jérôme Gillet, Elisabeth Bronitz, François Coorens, Christopher Coppers, Béatrice Coppieters't Wallant, Jocelyne Coster, Jean Coulon, Dany Danino, Sophie Dassel, François De Coninck, Jean-Marc De Pelsemaeker, Patryck de Froidmont, Petrus De Man, Diane de Meeus, Alexandre De Moté, Joëlle Delhovren, Lisette Delooz, Sterenn Denys, Jennifer Des, Roger Dewint, Laurent Dierick, Vita Drappa, Philippe Dubit, Jacques Dujardin, Laurent d'Ursel, Aurore d'Utopie, Véronica Duvivier, Patrice Fincoeur, Aurore Genicq, Audrey Gérard, Bernard Gilcozar, Laurence Gonry, Nicolas Grimaud, Bruno Hellenbosch, Anouck Jacubowitz, Jean-François Jans, Christina Jekey, Stéphanie Larsimon, Sven Laurent, Véronique Le Boulengé, Corinne Lecot, Eric Legrain, Sergio Lemnos, Daniel Locus, Charline Mahy, Charlotte Marchand, Fred Martin, Lorent Matagne, Chadé M'nasri, Dalia Nosratabadi, Frédéric Penelle, Mercello Petisci, Nathalie Pirotte, Robert Quint, Roger Remacle, Zbinz, Isabelle Rousseau, Léopoldine Roux, Jean-Louis Salme, Benjamin Schoos (Miam Monster Miam), Michel Soucy, Paul Szternfeld, Davis Theoclis, Hélène Tilly, Alex Valle, Bob Van der Auwera, Gina Van Hoof, Patrick van Roy, Guy Remy Vandenbulcke, Céline Vanderheyde, Catherine Versé, Serge Vizcaino, Esther Wauters, Sam Weissen

Artists in 2005 :

Catherine Amathéü, Danièle Anciaux, Pablo Avendano, Pascale Barret, Véronique Boissacq, Alain Bornain, Yves Bosquet, Louise Bossut, Serge Botty, Philippe Cardoen, Claudia Castillo Guio, Thérèse Chotteau, François Coorens, Jean Coulon, Dany Danino, Sophie Dassel, Jean- Baptiste de Clerfayt, François de Coninck, Patryck de Froidmont, Alexandre De Moté, Jean-Marc De Pelsemaeker, Mon De Rijck, Olivier Delatte, Joëlle Delhovren, Michèle Delorme, Laurence Dervaux, Jennifer Des, Roger Dewint, Madeleine Digneffe, Philippe Dubit, Jacques Dujardin, Laurent d'Ursel, Aurore d'Utopie, Richard Flament, Brigitte Geerinckx, Aurore Genicq, Audrey Gérard, Didier Goessens, Laurence Gonry, Thierry Gonze, Nicolas Grimaud, Patrick Guaffi, Fabienne Guérens, Bruno Hellenbosch, Bénédicte Henderick, Didier Jacquier, Anouck Jacubowitz, Jean-François Jans, Nadia Kever, Sven Laurent, Savvas Lazaridis, Corinne Lecot, Hugo Leon Morales, Sylvie Leten, Daniel Locus, Charline Mahy, Marta Mo, Chadé M'nasri, Jean-Luc Moerman, Toma Muteba Luntumbue, Dalia Nosratabadi, Claude Pan[ier, Manuel Pérez-Canteria, Marcello Petisci, Nathalie Pirotte, Marianne Ponlot, Robert Quint, Roger Remacle, Christian Rolet, Isabelle Rousseau, Léopoldine Roux, Michel Soucy, Jean-Marie Stroobants, Paul Szternfeld, Maya Tell-Nohet, Davis Theoclis, Michel Thuns, Hélène Tilly, Alex Valle, Bob Van der Auwera, Thomas Van Gindertael, Guy Remy Vandenbulcke, Luk Vander Plaetse, Patrick Vanroy, Luk Vermeerbergen, Manuel Versaen, Bernard Villers, Esther Wauters, Sam Weissen, Bern Wery, Pascaline Wollast, Thomas Wyngaard, Zbinz

Artists in 2004 :

Catherine AMATHEU, Philippe BARAN, Marianne BERENHAUT, Lucile BERTRAND, Véronique BOISSACQ, Alain BORNAIN, Yves BOSQUET, Louise BOSSUT, Dominique BOURREE, Lucienne CAMUS, Philippe CARDOEN, Raphaël CARETTE, Thérèse CHOTTEAU, Philippe-Henri COPPÉE, Antoine COULON, Jean COULON, François DE CONINCK, Patryck DE FROIDMONT, Natalia DE MELLO, Mon DE RIJCK, Olivier DELATTE, Philibert DELECLUSE, Joëlle DELHOVEREN, Michèle DELORME, Renée DEMEESTER, Thomas DEMEY, Laurence DERVAUX, Roger DEWINT, Philippe DUBIT, Evelyne DUBUC, Hugues DUBUISSON, Jacques DUJARDIN, Laurent D'URSEL, Aurore D'UTOPIE, Liz FERGUSON, Richard FLAMENT, Brigitte GEERINCKX, Audrey GERARD, Fanny GLINEUR, Josse GOFFIN, Laurence GONRY, Thierry GONZE, Marie-Claire GOUAT, Nicolas GRIMAUD, Patrick GUAFFI, Marc GUILLAUME, Monica & Bernard HUBOT, Philippe JACQUEMART, Didier JACQUIER, François JAN, Nathalie JOIRIS Barbara KABOT, Nadia KEVER, Kis KEYA, Sergine LALOUX, Savvas LAZARIDIS, Yves LECOMTE, Corinne LECOT, Hugo LEON MORALES, Daniel LOCUS, Jean-Yves MAGNAY, Charline MAHY, Arié MANDELBAUM, Isabelle MARTIN, Chadé M'NASRI, Jean-Luc MOERMAN, Michel MOUFFE, Toma MUTEBA LUNTUMBUE, Aimé NTAKIYICA, Claude PANIER, Lucie PARDON, Manuel PÉREZ-CANTERI]( "")A, Veerle PINCKERS & Benjamin LEEUW, Marianne PONLOT, Robert QUINT, Claude RAHIR, Sébastien REUZE, Christian Rolet, Assunta RUOCCO, Roger SOMVILLE, Vincent STREBELL, Maya TELL-NOHET, Michel THUNS, Hélène TILLY, Nathalie VAN DE WALLE, Bob VANDER AUWERA, Luc VAN MALDEREN, Sofi VAN SALTBOMMEL, Guy-Rémy VANDENBULCKE, Luk VANDER PLAETSE, Stephan VEE, Nicole VERHEYDEN, Bernard VILLERS, Bern WERY, Pascaline WOLLAST…

Artists in 1975:

AERTS, ANTOINE, ARTERO, ARTY, AUROCH, BAILLEUX, BARTOCCI, BEGUIN, BELGEONNE, BERGMAN, BETSGEN, BIEVA, BILQUIN, BOGAERT, BOSSELER, BOSQUET, BRENTA, BRICHET, BRITES, BUSINE, CAMUS, CARLIER, CARDON, CELIE, LUC CLAUS, LOUIS CLAUS, CH. CLAUS, COPERS, COULON, CREUZ, DAGNELY, DE BOLLE, DECAMP, DECLEVE, DEFIZE, DELCOL, DE MAEGD, DEMEESTER, DE RIJCK, DE SAUVAGE, DE TAEYE, DE VILLERS, DOCK, DROUOT, DUBIT, DUBRAY, DUPOND, FALLON, FIEVET, FINCOEUR, GASTMANS, GENTILS, GHEYSSENS, GOEMAERE, GOFFIN, GOUAT, CH. GRAFFE, M.F. GRAFFE, GROSJEAN, GRUNOW, GUENET, HACCURIA, HAESAERTS, HERREYNS, HORVATH, HOTERMANS, HOYDONCKX, JACQMAIN, JANS, JOLY, JOVER, KAYSER, LA BOUVERIE,LACOMBLEZ, LAMBILLOTTE, LAMBOTTE, LAM CHI VAN, LARDINOIS, LECLERQ, LEJEUNE, LENNEP, LIPIT, MAFRANS, MAHY, MANETTE, MASSART, MATEZE, MARTI, MARCHOUL, MILO, MINNAERT, MINEUR, MORANO, MONDRY, NAESSENS, PAPEIANS, PERIN, PETRE, PIROTTE, PLOMPTEUX, POLIART, REINOLD POOT, RIK POOT, RAHIR, RAMPAZZO, ROLET, SOMVILLE, SOOS, STASSEN, STREBELLE, TARASOVICI, TELEMAQUE, THOMISSE, TOBIASSE, VEDER, VAN CUTSEM, VAN EEPOEL, VAN GINDERTAEL, VAN GERWEN,VINCHE, WELLENS, WILLEQUET, WILLOT, ZIMMERMAN

Partners

  • 04_Region Bxl
  • 05_Fédé Wall Bxl
  • 06_COCOF
  • 07_Ville Bxl
  • 09_blanc
  • 10_Blanc
  • 11_blanc
  • 12_blanc
  • 13_blanc
  • 13_blanc2
  • 14_IKEA
  • 15_Duvel-new
  • 16_Post-it
  • 17_Levis
  • 18_tao
  • 19_bionina
  • 20_Redbull-new

  • 15_La premiere
  • 16_Pure fm
  • 28_Viva Bruxelles
  • 29_Hotel Bloom
  • 30_Immoweb
  • 31_Woluwé culture
  • 33_white
  • 34_LA DH
  • 35_LA LIBRE
  • 38_Stib
  • 39_Out
  • 41_Brussels Life
  • 42_visitbrussels
  • 45_Alpaga
  • 45_bx1
  • 46_VanHecke